Wizyta Gości ze Szkoły Podstawowej w Deszcznie

To już tradycja! Od wielu lat, przed Świętami Bożego Narodzenia, pojawiają się w progach Hospicjum uczniowie Szkoły Podstawowej w Deszcznie wraz z opiekunkami, Panią Janiną Kowalską i Panią Iwoną Drozdowicz, aby udekorować choinkę, ustawianą w hospicyjnym holu, a podarowaną przez Pana Piotra Gontarczyka.

Na piękne życie składają się dobre słowa i piękne gesty. I jedno i drugie jest udziałem naszych podopiecznych i nas, pracowników Hospicjum, bo i my jesteśmy beneficjentami tak pięknych darów serca. Za każdy, nawet najdrobniejszy okruch dobra, jesteśmy zawsze wdzięczni. Podobnie i tym razem. Serdecznie zatem dziękujemy naszym Gościom i… zapraszamy za rok.

Jednocześnie życzymy Wam, Kochani, aby świąteczny czas był dla Was czasem głębokich przeżyć i pięknych wzruszeń, mających swoje źródło w nowonarodzonym Synu Boga. Niech to Światło, które nie zna zmierzchu, prowadzi Was przez życie do przygotowanych dla Was komnat w domu Ojca, gdzie poznacie to, czego ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, a i rozum pojąć nie zdoła, a co zostało przygotowane dla Was.

Krystyna Waleńska

Marek Lewandowski