Młodzież odwiedza Seniorów

Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń.

(Jan Paweł II)

 Trzeba dużo życzliwości, dobroci, odwagi i wielkiego ducha, aby bezinteresownie pomagać innym, słabszym, starszym, chorym osobom, wyciągając przyjazną dłoń. Nie patrząc na przeszkody, które są stawiane na naszej drodze  i starać się by konsekwentnie dążyć do zrealizowania wyznaczonego celu.

Chciałam ogromnie podziękować Pani Katarzynie Dziobko i jej uczennicom
z klas fryzjerskich ze Szkoły Odzieżowej im. Krzysztofa Kieślowskiego z ul. Śląskiej 64c z Gorzowa Wlkp., za rozpoczęcie u nas na Pobycie Dziennym współpracy wolontaryjnej.

Dziękuję za  wielkie  serce, poświęcenie i zaangażowanie jakie włożyłyście Panie w tę niełatwą i niecodzienną pracę z naszymi seniorami. Za eleganckie fryzury, zgodne z życzeniem “klienta”, za zabiegi kosmetyczne na tych kochanych, spracowanych dłoniach.
Jestem wdzięczna za Wasze przygotowanie, fachowość i zrozumienie. Okazałyście Seniorom uśmiech,czuły gest i cierpliwość, a w dzisiejszych czasach nie jest to oczywiste.

DZIĘKUJEMY!!!

W imieniu Pracowników i Podopiecznych Działu Pobytu Dziennego

Kierownik Katarzyna Woltman