PGE Energia Ciepła wspiera gorzowskie hospicjum

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy i dziękować nie przestaniemy. Jesteśmy wdzięczni każdemu za najmniejszą nawet pomoc (także finansową). Tym razem – zresztą nie pierwszy raz – wsparła nas gorzowska elektrociepłownia, która w ramach prowadzonego przez siebie programu „Dzielimy się ciepłem” dofinansowuje rachunki za ciepło i ciepłą wodę użytkową organizacjom pożytku publicznego i jednostkom samorządowym.

W tym tygodniu Wojciech Dobrak – dyrektor PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim na ręce członków zarządu naszego stowarzyszenia przekazał symboliczny czek na kwotę 20 tysięcy złotych!

To nie pierwsza pomoc PGE Energia Ciepła dla Hospicjum św. Kamila w Gorzowie. Od 2013 r. czyli w ciągu ostatnich 10 lat przedsiębiorstwo i działająca przy nim fundacja przekazała nam już ponad 180 tysięcy złotych.

Chcielibyście też wesprzeć nasze hospicjum? Wystarczy, że w zeznaniu podatkowym PIT za ubiegły rok wpiszecie nasz numer KRS . W ten sposób trafi do nas 1,5% Twojego podatku dochodowego. Co ważne przekazując 1,5% z własnego PIT, podatnik nie traci ani złotówki – rozdysponowuje on jedynie kwotę, którą i tak musiałby przekazać na rzecz Skarbu Państwa!