Jaskółki na feriach w Myśliborzu

Dużo się działo na tegorocznym feryjnym wyjeździe podopiecznych Świetlica Jaskółka do Myśliborza.
Gra terenowa z 11 zadaniami, gry i zabawy integracyjne, zajęcia artystyczne z kulami do kąpieli, podglądanie morsów w kąpieli, czas na planszówki, a także udział w warsztatach psychologicznych.
Nuda? Nie znamy takiego stanu! I o to właśnie chodziło, bo ferie to nie czas na n udę, ale na odpoczynek, odkrywanie i naukę przez zabawę.
Nasi podopieczni już nie mogą się doczekać kolejnego spotkania. My zresztą też, bo to jest dla wszystkich bardzo wyjątkowy czas.
Świetlica Jaskółka, która daje wsparcie dzieciom i młodzieży po stracie bliskiej osoby jest częścią Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp.
Jeśli chcecie Państwo wspomóc naszą działalność, to prosimy o przekazanie nam , % swojego podatku.
Na tego typu wsparcie mogą liczyć organizacje pożytku publicznego, a stowarzyszenie, które prowadzi hospicjum jest właśnie taką jest.
To prostsze niż by mogło się wydawać. Wystarczy w zeznaniu podatkowym za ubiegły rok wpisać nasz numer KRS: 0000026814
Decydując się na przekazanie 1,5% naszej organizacji można pomóc osobom terminalnie chorym przebywającym w Hospicjum Stacjonarnym, Hospicjum Domowym, Hospicjum Domowym dla Dzieci, a także naszym podopiecznym z Działu Pobytu Dziennego.