Wkrótce zakwitną Pola Nadziei
Już od czasów starożytnych żonkile uważane były za kwiaty symbolizujące nadzieję na nowe życie.
W tradycji chrześcijańskiej kwiaty te symbolizują poświęcenie i triumf miłości.
Nam na wiosnę przypominają o wszystkich ludziach dobrej woli, którym nie jest obojętny los chorych – podopiecznych Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp., Hospicjum Domowego dla Dorosłych, Hospicjum Domowego dla Dzieci im. Oskara i Róży, naszego Działu Dziennego Pobytu i dzieci ze Świetlica Jaskółka, które mają za sobą traumatyczne przeżycia związane z odejściem bliskiej osoby.
A że wiosna tuż tuż, to już niebawem w wielu miejscach pojawią się żonkilowe pola nadziei.
Będzie co podziwiać, bo zakwitnąć powinno aż 70 tysięcy kwiatów!
Już nie możemy się doczekać tego widoku.
Wiecie, że prowadzoną przez nas od 17 lat akcję, jesienią wsparło aż 170 podmiotów z wielu miejscowości województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego?
Pamiętajcie, że nasze hospicjum można wspierać cały rok, ale teraz jest ku temu wyśmienita okazja, bo właśnie teraz rozliczając swój PIT można nam przekazać 1,5% swojego podatku dochodowego.
Wystarczy w zeznaniu podatkowym za ubiegły rok wpisać nasz numer KRS: 0000026814
💙❤️ Z całego serca zachęcamy Was do tego. Was nic to nie kosztuje – nam pomaga w utrzymaniu hospicjum.