Potrzebujesz sprzętu rehabilitacyjnego? Zgłoś się do hospicyjnej wypożyczalni.
Wiecie, że nasze hospicjum oprócz Hospicjum Stacjonarnego, Hospicjum Domowego, Hospicjum Domowego dla Dzieci, Działu Pobytu Dziennego oraz Świetlicy Jaskółka prowadzi także wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego?
Wypożyczalnia czynna jest w dni powszednie w godz. 7:30 – 14:40.
 Wypożyczenie sprzętu dla pacjentów Hospicjum Domowego jest bezpłatne.
Od innych osób za wypożyczenie sprzętu pobierana jest kaucja.
Potrzebujecie koncentratora tlenu, ssaków, inhalatora, łóżka z materacem przeciwodleżynowym, wózka inwalidzkiego, balkonika, chodzika, kul łokciowych lub akcesoriów toaletowych (np. krzesła, taboretu pod prysznic, krzesła do wanny)?
Zatelefonujcie do naszego koordynatora wypożyczalni na numer 787 956 370 i zapytajcie o dostępność.
Nasz regulamin wypożyczeń znajduje się TUTAJ
Jeśli to Wy chcecie nam pomóc to pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie rozliczyliście się z fiskusem za ubiegły rok, to możecie nam przekazać 1,5% swojego podatku.
Wystarczy w częściach S i T zeznania wpisać nasz numer KRS 0000026814.
Decydując się na ten gest pomożecie osobom chorym przebywającym w Hospicjum Stacjonarnym, Hospicjum Domowym, Hospicjum Domowym dla Dzieci, Dziale Pobytu Dziennego oraz Świetlica Jaskółka, która opiekuje się dziećmi po stracie biskiej im osoby.