Pomóżcie nam zorganizować kolonię dla Jaskółek
W tym roku od 9 do 17 lipca podopiecznych Świetlicy Jaskółka planujemy zabrać do Gór Sowich. Naszym przewodnikiem po górskich szlakach będzie znany i bardzo lubiany przez dzieci Zbigniew Rudziński z PTTK. Chcemy wspólnie zdobyć kolejne szczyty do naszego górskiego “paszportu”. Tym razem za cel stawiamy sobie wejście na Wielką Sowę, Skalnik Chełmiec, Szczeliniec oraz Kłodzką Górę.
Wielu z naszych podopiecznych nigdy nie było w górach, dla większości z nich może to być jedna z nielicznych okazji, aby doświadczyć pozytywnych emocji, poznać lepiej siebie, pokonać swoje słabości, zintegrować się z rówieśnikami. To również forma wsparcia w żałobie po stracie rodzica.
Koszt noclegów, wyżywienia i transportu jest bardzo duży. Stąd też nasza prośba o wsparcie finansowe kolonii dla podopiecznych Świetlicy Jaskółka, która działa w ramach Hospicjum św. Kamila. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę.
Chcecie i możecie pomóc? Znacie kogoś, kto może nas wesprzeć? Zapiszcie sobie numer konta, na które można dokonywać wpłat.
49 1020 1967 0000 8602 0002 8290 z dopiskiem „Świetlica Jaskółka”
Już teraz serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę.