Slide 1

WIRTUALNA PUSZKA

DAR DLA HOSPICJUM ŚW. KAMILA

Slide 1

WIRTUALNA PUSZKA

DAR DLA HOSPICJUM ŚW. KAMILA

previous arrow
next arrow

Drodzy darczyńcy.

Działalność Hospicjum Św. Kamila na rzecz chorych nie ustaje i jest możliwa dzięki pomocy ludzi dobrej woli. Zbiórka Publiczna, która przez wiele lat odbywała się na  terenie  miasta   w tym roku nie może być zorganizowana w sposób tradycyjny, przy udziale naszych wspaniałych wolontariuszy.

Prosimy o to by, w 2021 roku  mieszkańcy Gorzowa i inni przyjaciele chętnie przyłączyli się do zbiórki i w wybrany sposób przekazali darowizny pieniężne na funkcjonowanie Hospicjum Św. Kamila. Wszystkie wpłaty przeznaczone będą na rzecz osób chorych, którym pomagamy w ramach Hospicjum Stacjonarnego, Hospicjum Domowego, Hospicjum Domowego dla Dzieci, Działu Pobytu Dziennego oraz podopiecznych Świetlicy „Jaskółka".

Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc!

Wspomóż nas !

Złóż darowiznę

włącz się w pomoc Hospicjum św. Kamila

/
WPŁACAMWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp. z siedzibą przy ul. Stilonowa 21, 66-400 w Gorzowie Wlkp. w celu dokonania wpłaty na rzecz Stowarzyszenia. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowychZapoznałem/am się z: Informacją związaną z przetwarzaniem danych osobowych: Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych

system wpłat obsługiwany przez: