Po tygodniu niezapomnianych wrażeń czas przyszedł czas na powrót do domu podopiecznych Świetlica Jaskółka.
Tego, co najcenniejsze podczas (i po) takich wyjazdach czyli wspomnień i towarzyszących im emocji nie zabierze tej wspaniałej grupie dzieci i młodzieży już nikt.
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym ten wyjazd mógł dojść do skutku.
Pełniej liście darczyńców poświęcimy niebawem osobny post.
Dziś dziękujemy opiekunom i wychowawcom, na których pomysły i zaangażowanie zawsze możemy liczyć.
Tym razem też spisali się na medal.
  • Zbigniew Rudziński – prezes oddziału PTTK Ziemi Gorzowskiej, regionalista, autor przewodników i publikacji o tematyce krajoznawczej, popularyzator turystyki i przewodnik. Autor opracowania tras czterech górskich kolonii dzieci i młodzieży ze Świetlicy Jaskółka, podczas których zdobyliśmy ponad 20 szczytów z Korony Gór Polski.
  • Anna Borysowska – wieloletnia wolontariuszka Hospicjum św. Kamila w Gorzowie, od wielu lat wychowawczyni w Świetlicy Jaskółka, kierowniczka letniego oraz zimowego wypoczynku, animatorka zabaw dziecięcych.
  • Grażyna Gancarek – wieloletnia wolontariuszka i wychowawczyni w Świetlicy Jaskółka, pasjonatka turystyki. To pani Grażynka prowadzi gimnastykę i jest dj`em podczas dyskotek.
  • Hanna Rudzińska – kierownik Regionalnej Pracowni Krajoznawczej PTTK Ziemi Gorzowskiej, popularyzatorka turystyki krajoznawczej wśród dzieci i młodzieży, od wielu lat związana ze Stowarzyszeniem Hospicjum św. Kamila w Gorzowie.
  • Anna Wiśniewska – kapelmistrz Gorzowskiej Orkiestry Dętej w Miejskim Centrum Kultury w Gorzowie, animatorka kultury i edukacji muzycznej, popularyzatorka ruchu orkiestr dętych w Polsce. Rozśpiewała Jaskółkowe dzieci.
  • Agnieszka Dobosiewicz – psycholog, psychoterapeuta, pedagog medialny, trener umiejętności psychospołecznych, koordynator Świetlicy Jaskółka.
Dziękujemy. To dzięki tej grupie ludzi nasze jaskółkowe dzieci przekonują się, że świat ma wiele barw, nie tylko odcienie czarnego.
Więcej zdjęć z wakacyjnej wyprawy znajdziecie na facebookowym profilu Świetlicy Jaskółka.