W Międzynarodowym Dniu Opieki Paliatywnej i Hospicjów 8 października 2024 r. – o godz. 11:00 na Placu Staromiejskim powstało kolejne gorzowskie Pole Nadziei.

W uroczystym zasadzeniu 5 tysięcy cebulek żonkili uczestniczyła liczna reprezentacja Miejskiego Przedszkola nr 33, Szkoły Podstawowej nr 17, Klubu Seniora Aktywna Jesień. W tym symbolicznym wydarzeniu pracowników Hospicjum wsparli także przedstawiciele Władz miasta, dziennikarze i mieszkańcy Gorzowa.

Ogromnie dziękujemy za Wasze zaangażowanie, entuzjazm a najbardziej za obecność. Wiosną wspólnie wyczekujmy  kwitnących żonkili. To będzie piękne Pole Nadziei.

POLA NADZIEI – akcja charytatywna, która kieruje uwagę społeczeństwa na potrzeby hospicjów, propaguje wolontariat, a kwitnące pola żonkili przynoszą nadzieję i przypominają Pacjentom i rodzinom o solidarności z ich trudną sytuacją.

relacja na facebooku Hospicjum