Akcja „Czysta rzeka” w Inter Cars Gorzów Wielkopolski

25 listopada bieżącego roku firma Inter Cars z Gorzowa Wielkopolskiego poinformowała nas o swoim udziale w akcji „Czysta rzeka”, z której to akcji prowadzonej w formule konkursowej, wyszła zwycięsko, otrzymując nagrodę w wysokości 15.000 złotych, którą postanowiła przekazać na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Św. Kamila.

A oto krótka relacja z przebiegu tej imprezy, którą z  INTER CARS-u przekazał nam pan Michał Kułak, informując jednocześnie, że w najbliższym czasie spotkamy się w Hospicjum Św. Kamila, gdzie nastąpi przekazanie wspomnianych środków.

„Spotkaliśmy się w miejscowości Myślibórz, wspólnie z naszymi pracownikami i ich rodzinami spędziliśmy bardzo fajny integracyjny dzień. Było naprawdę super!! I przy okazji mogliśmy posprzątać i zrobić coś dobrego w naszej okolicy.

Zebraliśmy ponad 40 worków; wszystkie śmieci wywiozła za darmo gmina Myślibórz, która również zaangażowała się w tę akcję.

Dzięki tej akcji i zarazem konkursu wewnątrz naszej firmy, która odbyła się w całej Polsce we wszystkich filiach Inter Cars pod nadzorem Fundacji Inter Cars S.A.,  zdobyliśmy pierwszą nagrodę pieniężną w wysokości 15 tys. zł którą chcemy w najbliższym czasie Państwu przekazać.”

Z wydarzenia przekazania środków dla Hospicjum zamieścimy stosowną relację,
a tymczasem już teraz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Link do filmu z akcji:https://fb.watch/h5HBH5zZj7/