Kolejne spotkanie rozpoczęliśmy od opowiedzenia, co u kogo słychać. Przy okazji poznaliśmy panią Martę, która przyszła do nas z propozycją zajęć artystycznych. Już za tydzień zobaczymy, co nam wspólnie wyjdzie z twórczego działania.

Dziś urodziny miała Amelia. Były życzenia i drobny upominek, a jubilatka przyniosła cukierki, którymi poczęstowała każdego z nas. Następnie przystąpiliśmy do przygotowania kulinarnych warsztatów. W planie było bananowe show. Przepisem – kilka tygodniu wcześniej – podzieliła się z nami Emilka. Każdy dostał banana. Pokroiliśmy go, a następnie zanurzaliśmy w płynnej czekoladzie i posypkach. Deser był przepyszny! Emilio, dziękujemy!

Czekamy na kulinarne propozycje innych Jaskółek. Po degustacji deseru, graliśmy w gry planszowe. Każdy mógł sobie wybrać, co tylko chciał. Na stołach znalazło się wiele różnych gier – od Masterchefa przez remika, dooble, ego, jengę po prawo jungli. Podczas grania czas minął nam bardzo szybko. Nie wiadomo kiedy musieliśmy już podsumować całe spotkanie. Rozstaliśmy się w dobrych humorach.

Czekamy na kolejną środę.