Wiecie, że nasze hospicjum oprócz Hospicjum Stacjonarnego, Hospicjum Domowego, Hospicjum Domowego dla Dzieci, Działu Pobytu Dziennego oraz Świetlicy Jaskółka prowadzi także wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego?
Wypożyczalnia czynna jest w dni powszednie w godz. 7:30 – 14:40.
 Wypożyczenie sprzętu dla pacjentów Hospicjum Domowego jest bezpłatne.
Od innych osób za wypożyczenie sprzętu pobierana jest kaucja.
Potrzebujecie koncentratora tlenu, ssaków, inhalatora, łóżka z materacem przeciwodleżynowym, wózka inwalidzkiego, balkonika, chodzika, kul łokciowych lub akcesoriów toaletowych (np. krzesła, taboretu pod prysznic, krzesła do wanny)?
Zatelefonujcie do naszego koordynatora wypożyczalni na numer 787 956 370 i zapytajcie o dostępność.
Nasz regulamin wypożyczeń znajduje się TUTAJ
Jeśli to Wy chcecie nam pomóc to pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie rozliczyliście się z fiskusem za ubiegły rok, to możecie nam przekazać 1,5% swojego podatku.
Wystarczy w częściach S i T zeznania wpisać nasz numer KRS 0000026814.
Decydując się na ten gest pomożecie osobom chorym przebywającym w Hospicjum Stacjonarnym, Hospicjum Domowym, Hospicjum Domowym dla Dzieci, Dziale Pobytu Dziennego oraz Świetlica Jaskółka, która opiekuje się dziećmi po stracie biskiej im osoby.