Nadchodzący nowy 2023 rok przyniesie nam nie tylko zmianę daty w kalendarzu. Przedostatni dzień 2022 roku był zarazem ostatnim dniem pracy pana Marka Lewandowskiego na stanowisku dyrektora Hospicjum św. Kamila w Gorzowie. Kierował tą placówką przez ostatnie 13 lat. Odchodzącego na zasłużoną emeryturę żegnali wszyscy pracownicy hospicjum.
Za wszystkie poświęcone placówce i jej pacjentom dni, tygodnie, miesiące i lata dotychczasowemu dyrektorowi serdecznie DZIĘKUJEMY.
W życiu każdego z nas wszystko ma swój czas. Gdy jeden etap życia się kończy – rozpoczyna się kolejny. Na ten nowy czas odchodzącemu dyrektorowi życzymy zdrowia i wielu okazji do odpoczynku, a także siły, do podejmowania nowych wyzwań oraz realizacji osobistych planów i zamierzeń.