Przy Hospicjum św. Kamila oprócz dobrze już Wam znanych działów (Hospicjum Stacjonarnego, Hospicjum Domowego dla Dorosłych, Hospicjum Domowego dla dzieci, Działu Pobytu Dziennego, Świetlicy Jaskółka oraz wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego funkcjonuje też 𝗗𝘇𝗶𝗮ł 𝗙𝗶𝘇𝗷𝗼𝘁𝗲𝗿𝗮𝗽𝗶𝗶.
Nasi fizjoterapeuci służą swoją pomocą przede wszystkim pacjentom hospicjum stacjonarnego i domowego, ale 𝒑𝒐𝒎𝒂𝒈𝒂𝒎𝒚 𝒕𝒆𝒛̇ 𝒑𝒂𝒄𝒋𝒆𝒏𝒕𝒐𝒎 𝒂𝒎𝒃𝒖𝒍𝒂𝒕𝒐𝒓𝒚𝒋𝒏𝒚𝒎.
Za pomocą odpowiedniej gimnastyki oraz zabiegów fizykoterapeutycznych przywracamy sprawność ruchową pacjenta, łagodzimy dolegliwości bólowe i podnosimy sprawność fizyczną organizmu.
Trafiają do nas pacjenci m.in. ze:
– schorzeniami neurologicznymi,
– schorzeniami układu nerwowo-mięśniowo-szkieletowego (bólami pleców, kręgosłupa, stawów i z urazami sportowymi);
– chorobami układu sercowo-naczyniowego (na rehabilitację po zawałach i po pomoc w przewlekłych chorobach serca)
Zabiegi rehabilitacyjne (w ramach kontraktu z NFZ) prowadzone są nieodpłatnie, a także w formie odpłatnej przez 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 18.00.
Na wszystkie nasze usługi (w ramach NZF i odpłatne) wymagane jest skierowanie lekarskie.
Rejestracja pacjentów odbywa się od 8:00 do 15:15  telefonicznie (pod numerem 95 30 70 157, 787 956 167), osobiście lub mailowo (na adres malinska.anna@hospicjum-gorzow.pl)
Zakres wykonywanych usług dostępny jest na naszej stronie internetowej → https://hospicjum-gorzow.pl/index.php/dzial-fizjoterapii/
———
My możemy pomóc Wam w usprawnieniu fizycznym lub powrocie do zdrowia, ale jeśli to Wy chcecie pomóc nam to pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie rozliczyliście się z fiskusem za ubiegły rok, to możecie nam przekazać 1,5% swojego podatku.
Wystarczy w częściach S i T zeznania wpisać nasz numer KRS 0000026814.
Decydując się na ten gest pomożecie osobom chorym przebywającym w Hospicjum Stacjonarnym, Hospicjum Domowym, Hospicjum Domowym dla Dzieci , Dziale Pobytu Dziennego oraz Świetlica Jaskółka, która opiekuje się dziećmi po stracie biskiej im osoby.